preloader

PodporujemePodporujeme

Veľká cena Piešťan 2018

11.07. 2018

Od piatka 6.7. do nedele 8.7.2017 sa opäť na letisku uskutočnili motocyklové preteky Veľká cena Piešťan Na akcii sme zabezpečovali kompletné pokrytie wifi sieťou pre jazdcov v depách,VIP stan,hudobníkov na a v zákulisí stage,novínárov v oddelení PRESS,organizátorov podujatia. Práve tento rok bol jubilejný. Pred šesťdesiatimi rokmi 13. 6. 1958 sa konal 1. ročník medzinárodných pretekov Cena...Detail

Trebatice majú novú bezplatnú wifi sieť

11.07. 2018

Obec Trebatice je známa tým, že sa snaží spolupracovať s rôznymi firmami a usporiadateľmi podujatí. Vedenie obce je v tejto oblasti mimoriadne aktívne, pretože pochopili, že iba spolupráca prináša skutočné výsledky. Internet je síce dnes už samozrejmosťou ale nie na všetkých verejných priestranstvách. Preto sa vedenie obce rozhodlo aj túto oblasť ešte viac sprístupniť ľuďom. Areál zdravia je...Detail

O Moraviansku venušu súperilo vyše 120 detí

20.06. 2018

Základná škola s materskou školou v Moravanoch nad Váhom opäť žila športom. Vo štvrtok 31. mája sa v jej areáli uskutočnil ďalší ročník atletickej súťaže s názvom O Moraviansku venušu. Preteky sú určené pre deti prvého stupňa. Súťažilo sa v štyroch kategóriách. Deti sa poctivo pripravovali. Podľa predsedu Trnavského olympijského výboru by sa deťom zišlo viac pohybu. Atletických pretekov sa...Detail

Žiaci obsadili na finálovom turnaji 3. miesto!

15.05. 2018

Volejbalový klubu Nové Mesto nad Váhom, ktorý aktívne podporujeme, zaznamenal počas uplynulého víkendu ďalší úspech, keď družstvo žiakov obsadilo na finálovom turnaji M-SR v Nitre výborné 3. miesto!  Na samotnom finálovom turnaji sa predstavilo 8 družstiev a počas troch dní sa odohralo celkovo 20 zápasov. Po fantastickom juniorskom titule je to teda ďalší značný úspech...Detail

Juniori Majstrami Slovenskej republiky

14.05. 2018

Juniori Volejbalového klubu Nové Mesto nad Váhom obsadili na domácom finálovom turnaji fantastické prvé miesto a môžu sa tak oprávnene tešiť z titulu Majstra Slovenskej republiky.  Na finálovom turnaji sa predstavilo 6 družstiev a počas troch dní sa odohralo celkovo 15 zápasov. Aj vďaka našej podpore bol finálový turnaj zvládnutý na veľmi vysokej organizačnej úrovni, čo...Detail

Zrekonštruovaná dátová sieť pre deti

06.02. 2018

V decembri minulého roka sme začali s rekonštrukciou dátovej siete v Základnej škole s materskou školou v Moravanoch nad Váhom. Po mesiaci prác bola sieť v pondelok 29. januára oficiálne daná do užívania. Slávnostného prestrihnutia pásky sa zúčastnil riaditeľ školy František Glos, starosta obce Peter Hulman so svojím zástupcom Jánom Forgáčom, Martin Cifra zo zariadenia pre seniorov a...Detail

Cyklo Holeška tour 2017 - XI. ročník

21.09. 2017

Už XI. ročník tradičného - rekreačného prejazdu na bicykloch cez jednotlivé samosprávy Mikroregiónu nad Holeškou sa konal opäť s našou podporou. Trasa bola tento rok dlhá 43,31 km a prestávky boli pri Chtelnickom kaštieli a na Námestí sv. Mikuláša v Krakovanoch. Zabezpečili sme prístupu na internet pre potreby registrácie účastníkov v interaktívnom aute a pokrytie cieľového priestoru wifi...Detail